Rune Persson oljemålning
Vollendet
2015-10-26
337314
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
RUNE PERSSON (1914-1990): Rumsinteriör med korgstol signerad Rune Persson, olja på duk på pannå, bildyta ca 50x33 cm