Svea Nyman
Vollendet
2015-10-22
336272
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SVEA NYMAN (1902-1986): Blomsterkorg, signerad S. NYMAN, olja på duk, ca 34 x 43 cm
Smärre skador