Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

STOLAR, 6 st, gustavianska stockholmsarbeten, svenska modellen, försedd med stockholms stolmakares sigill, bemålade, sitthöjd ca 43 cm

Renoverade, slitage, smärre skador, senare bemålning

331843

2015-10-03