Bord jugend
Vollendet
2015-09-29
331109
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
SPELBORD, med låda, jugend, 1900-talets början, utfällbara hörn för spelmarker, höjd ca 74, 84 x 84 cm
Skiva med slitage, repor och stötmärken