Hörnskåp i björk
Vollendet
2015-09-19
328701
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, björk och björkrot, höjd 210, 80x52 cm, nycklar finns
Torrsprickor, bruksslitage