Lennart Rodhe färglitgrafi
Vollendet
2015-08-27
324361
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1971, 108/125, färglitografi, ca 63X60 cm