Skåp 1900-talets första hälft
Vollendet
2015-08-25
323935
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, förgyllda beslag, höjd 184, 105x52 cm
Nyckel finns, senare bemålat, senare beslag