Kerstin Hedman
Vollendet
2015-08-07
322005
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KERSTIN HEDMAN (född 1948), komposition, signerad och daterad 2006 a tergo, olja på plexi, 35x15 cm