Lena Linderholm Skördetid
Vollendet
2015-07-20
320840
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm, oramad