Salongsgrupp
Vollendet
2015-07-12
319930
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 5 dlr., nyrenässans, betsad ek, bestående av: 1 par karmstolar, 1 par stolar, soffa, soffans längd 160, sitthöjd ca 44 cm
Slitage och skador, kompletterade fotavslut