ABBA Super Trouper
Vollendet
2015-09-05
318122
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ABBA, LP, Super Trouper, Polar Music 1980, signerad med 4 autografer
Ej testad, fodralet med smärre slitage