Skulptur 1900-talets första hälft
Vollendet
2015-06-25
318048
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKULPTUR, 1900-talets första hälft, lergods, bronserat, höjd ca 23 cm
Sockel med lagning