Skåp nordeuropeiskt 1600-tal eller äldre
Vollendet
2015-06-18
316914
| Höchstes Gebot | 34 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
SKÅP, nordeuropeiskt, 1600-tal eller äldre, ek och valnöt, genombrutna dörrar, beslag i smide, höjd ca 142, 92x40 cm
Renoverat, kompletterat, sprickor, ytskador, lås finns nycklar saknas