Ulrica Hydman Vallien färglitografi
Vollendet
2015-05-28
313272
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 153/1500, färglitografi, motivmått 55x40 cm