Samtida konstnärer
Vollendet
2015-05-05
309419
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄRER (samtida): (2) Kompositioner, signerade, akryl på duk, ca 80x40 cm vardera
Smärre ytskador