Bordsur Karl Johan
Vollendet
2015-05-04
309143
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
BORDSUR, Karl Johan, fanérat i mahogny, emaljerad urtavla med romerska siffror, rik dekor i mässing, 4 flankerande kolonnetter, höjd ca 55 cm, nyckel finns
Slitage, fanérskador