Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
FM KONSTGLAS, bordslampa, glas, 1900-tal, Ronneby, fot med underfång i polykrom dekor av blommor, etikettmärkt, höjd inklusive skärm ca 44 cm
Bruksslitage
306993
2015-04-24