Marie Charlot
Vollendet
2015-04-22
306329
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MARIE CHARLOT (1900-tal), Flanörer vid strand, signerad Marie Charlot, olja på duk, 59 x 118 cm
Tryckmärken