Henri van Wyk oljemålning
Vollendet
2015-04-21
306318
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HENRI VAN WYK (1833-?): Flicka matande höns, signerad och daterad Wan Wyk 1891, olja på duk, ca 46x38 cm
Lagningar, ytskada