Nils Emil Lundström vas
Vollendet
2015-04-03
303109
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 800 SEK |
NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand 1900-talets början, märkt Rörstrand NL samt 19.B M.P, höjd 16,5 cm
Mynningsnagg