Figurin Lisa Larson
Vollendet
2015-03-07
297984
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LISA LARSON, "Emma", Gustavsberg, stengods, delvis glaserad i blått o vitt, stämplad Gustavsberg, ca 16 cm
Nagg på ena foten