Karl Bergman
Vollendet
2015-03-05
297526
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARL BERGMAN, (1891-1965): Kustlandskap med solbelysta tallar, signerad K Bergman, olja på duk, 57x98 cm
Dukhål