Knut Valinder olja
Vollendet
2015-03-02
296757
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KNUT VALINDER (1909-1987): Tjäderspel, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 99x63 cm