Musse Pigg-figur
Vollendet
2015-02-28
296099
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
DEANS RAG BOOK MUSSE PIGG, 1930-40-tal, svart stoppad plysch, tryckta anletsdrag, svarta knappögon, händer av vit filt med fem fingrar, röda sammetsbyxor, gula filtskor med brun skinnsula, längd ca 20 cm
Smärre slitage