Bestick silver Ryssland
Vollendet
2015-02-01
289850
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DESSERTSKEDAR, 6 st, MATSKEDAR, 2 st, MATGAFFLAR, 2 st, silver, Ryssland, 1800-tal, skaften med dekor av snäcka, vikt ca 523 g
Slitage