Karl Axel Pehrson färglitografi
Vollendet
2015-01-27
288972
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad K. A. Pehrson -86, 188/385, färglitografi, bladmått 44,5x50 cm
Glas med spricka