Einar Jolin litografi
Vollendet
2015-01-18
287817
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, H.C. 17/40, färglitografi, 45x55