Karmfåtöljer 1920/30-tal
Vollendet
2015-01-16
287551
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, stomme i björk, sits i plyschklädsel, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, skadad klädsel