Sybord rokokostil
Vollendet
2015-01-12
287066
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SYBORD, omkring 1900, rokokostil, valnöt, skiva med intarsia, invändigt med lådor och sybehör, höjd 80, diameter 55 cm
Slitage och skador