Madeleine Pyk litografi
Vollendet
2015-01-11
287031
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad Madeleine Pyk 196/250, färglitografi, 36x46 cm
fläck på passepartoue