Louis Letsch
Vollendet
2015-01-02
285775
| Höchstes Gebot | 7 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
LOUIS LETSCH (1856-1940): Blomsterstilleben, signerad och daterad Louis Letsch 1905, olja på duk, ca 43x61 cm
Obetydlig färgbortfall