Klubbat för:
8 000 SEK
12 000 SEK
LÖNNROTH, Fredrik (1823-1880): Två hästar i stallet, signerad Fr. Lönnroth. Olja på duk, 48x59 cm
PROVENIENS: SAV Stora Kvalitén 2005-11-30 #1980
285127
2014-12-27