Mats Paulsen oljemålning
Vollendet
2014-12-15
284215
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PAULSON, Mats, (född 1938): Skärgårdsmotiv, signerad Mats Paulson, olja på duk, 60x73 cm
PROVENIENS: Inköpt från konstnären efter utställning Grünewaldvillan ca 1984