Myranstolar Arne Jacobsen
Vollendet
2014-12-14
283874
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
STOLAR, 2 st, "Myran", design Arne Jacobsen, för Fritz Hansen, svartlackerade, 4 stålben, etikettmärkta, samt numrerade 0164, höjd ca 78 cm
Slitage, fanérskador