Henning Hougaard oljemålning
Vollendet
2014-12-03
281551
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HOUGAARD, Henning (1922-1995): Gräsänder i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 60x73 cm