Jim Dine färglitografi
Vollendet
2014-12-01
280993
| Höchstes Gebot | 6 600 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
DINE, Jim (USA, född 1935): The Mighty Robe, färglitografi, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och numrerad Jim Dine 241/400, 60x50 cm, bladstorlek 89x63,5 cm