Fat silver GAB
Vollendet
2014-11-26
280060
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 800 SEK |
FAT, silver, GAB, Stockholm 1950, diameter 27,5 cm, vikt ca 455 g
Obetydligt ytslitage med repor