Birger Birger Ericson olja
Vollendet
2014-11-15
277497
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): "Slagsmål i Parlamentet", signerad Birger, olja på pannå, 61x122 cm