Lennart Jirlow litografi
Vollendet
2014-11-20
273913
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Växthus i trädgård, signerad, färglitografi, 267/400, 37x60 cm