Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
MASOLLE, Annika (född 1938): Fröställningar, signerad och daterad -87, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått, 80x68 cm
Plexit med skador
271660
2014-10-19