Annika Masolle skulptur
Vollendet
2014-10-19
271660
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MASOLLE, Annika (född 1938): Fröställningar, signerad och daterad -87, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått, 80x68 cm
Plexit med skador