Olle Bonniér
Vollendet
2014-10-20
270732
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Kastaren, signerad Olle Bonnier, litografi 12/25, ca 15,5x20 cm