Anders Altzar oljemålning
Vollendet
2014-10-16
269817
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ALTZAR, Anders (1886-1939): Dalagård, signerad Altzar, olja på duk, 48x73 cm