Lampa Skarabé
Vollendet
2014-10-09
269366
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, Ateljé Lyktan, "Skarabé", svartlackerad metall, höjd 59 cm
Bruksslitage, repor