Johan Philip Lemke
Vollendet
2014-10-08
268926
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
LEMKE, Johan Philip (1631-1711): Soldater vid lägereld, signerad JHP Lemke, olja på pannå, 46x62 cm
Skador, sprickor