Halsband Olle Ohlsson
Vollendet
2014-10-04
267694
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HALSBAND, sterlingsilver och guld, Olle Ohlsson Stockholm 1979, cabochonslipad rubin i guldfattning, vikt ca 30 g
Stenen med repor och nagg