Oljemålning mansporträtt
Vollendet
2014-08-31
261423
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Mansporträtt, otydligt signerad och daterad 87, olja på pannå, 45x33 cm
Ytskador. Krackeleringar, färgbortfall.