Stolar 6 st Danmark
Vollendet
2014-08-31
261312
| Höchstes Gebot | 7 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, ek, Danmark, sits samt ryggbricka klädd i Josef Frank tyg "Teheran" för firma Svenskt Tenn
Smärre slitage, omklädda