Patti Smith

Patti Smith
Patti Smith

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Patti Smith", 1980-tal Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo, bildmått 30x24 cm

261106

2014-09-06