Yrjö Edelmann färglitografi
Vollendet
2014-08-28
260940
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tandborste, signerad Y Edelmann, färglitografi, 44/150, 65x43 cm