Ram
Vollendet
2014-08-26
260634
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
RAM, 1900-talets första hälft, dekor i förgylld pastellage, innermått ca 50x75 cm
Mindre skador och lagningar